PRACA - na stanowisku Główny Księgowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Księże Małe” ogłasza nabór na stanowisko

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne ( rachunkowość, finanse, podatki )
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego w spółdzielni mieszkaniowej
  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w spółdzielni mieszkaniowej będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółdzielni mieszkaniowej, znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych
  • biegła obsługa komputera ( MS Office, Excel )
  • znajomość programu UNISOFT będzie dodatkowym atutem
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz zarządzania zespołem
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym

Opis stanowiska:

  • organizacja i nadzór nad pracą zespołu księgowego
  • nadzór nad polityką rachunkowości oraz prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • nadzór i przygotowywanie deklaracji oraz prowadzenie pełnej dokumentacji podatkowej spółdzielni (VAT, CIT, PIT i innych przewidzianych prawem)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie sprawozdań, raportów, analiz okresowych i rocznych na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz działami wewnętrznymi spółdzielni
  • bieżące analizowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.

Oferujemy :

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w spółdzielni o wieloletniej tradycji
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • współpracę w zespole z miłą atmosferą
  • program szkoleń

  • CV + kopie świadectw pracy i wykształcenia.
  • List motywacyjny.
  • Oświadczenie o niekaralności.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia postępowania konkursowego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; ( t. j. Dz. U. z 2016r. poz. 922 ze zmianami )

Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jedynie z wybranymi kandydatami nie odsyła złożonych ofert oraz zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu lub odrzucenia oferty bez podania przyczyn.