Wrocławski Budżet Obywatelski

Wrocławski Budżet Obywatelski 2015

Z przyjemnością informujemy, że w ramach WBO do 9 marca zgłoszono aż 19 projektów z obszaru Księża Małego.  Projekty dotyczące zarówno samego osiedla jak i jego otoczenia będą realizowane za gminne pieniądze w roku 2016. Cieszymy się, że tak wiele osób poświęciło swój czas i energię na przygotowanie nowych projektów, które uczynią Księże Małe miejscem jeszcze ładniejszym i bardziej przyjaznym do mieszkania. Popieramy wszelkie inicjatywy, które działają lokalnie, w szczególności dotyczące naszego miejsca zamieszkania.
Informację na temat zgłoszonych projektów można znaleźć pod adresem: https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/projekty-2015/szukaj,id,,name,,osiedle,17,kategoria,

Wrocławski Budżet Obywatelski 2014

Z przyjemnością informujemy, że projekt obywatelski  "Ulica Równości" - wyrównanie i utwardzenie nawierzchni drogi ul.Sosnowieckiej znalazł się na liście 20 zakwalifikowanych do realizacji projektów o wartości 100-500 tys. zł. Zostanie zrealizowany za gminne pieniądze w roku 2015. Gratulujemy twórcy projektu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego promocję. Na projekt oddano 2476 głosów.